KOVLORIA.PL Strona Główna KOVLORIA.PL
Forum serwera Kovloria.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Kovloriacustom.pl - Prace nad serwerem ala Kovloria
Autor Wiadomość
Mastaszek

Wysłany: 2019-06-04, 11:12   

https://ibb.co/C16Z5nC

Drabinka

Proxima

Wysłany: 2019-06-04, 15:01   

W Black Shire

Proxima

Wysłany: 2019-06-04, 16:16   

MIASTO MIST :

W mist na statku, nie da się zejść

Miejsce za warlockami w mist - Nie wiem czy to ma działać? wygląda jakby to miał być teleport, widać na minimapie na północnym zachodzie że coś tam jest

Drabinka na fury za wrl nie działa

Ogólnie zauważyłem że jest sporo schodów/drabin które przenoszą nas jedną/dwie kratki dalej niż powinny

Poza tym ok

Proxima

Wysłany: 2019-06-04, 17:11   

SWEETWATER :
Zbugowane wszystkie albo przynajmniej większość piramid w mieście, głównie przy wchodzeniu z lewej/górnej strony, wchodzi się w ściany/do czyichś domków

Przy północnej bramie w mieście jakieś 2 kratki są takie o

Na dragonach przy przejściu do środka skały, jest bramka lvlowa i nie da się przejść tam (mam 477 poziom), ogólnie nie jestem pewien ale może być tak że więcej tych bramek nie działa

No i jeszcze na tego questa nie da się wejść na północnej części pustyni, tam chyba dostęp raz dziennie był z tego co pamiętam

A poza tym ok

+ fajnie by było gdyby zrobić komendę która pokazuje pozycję w której aktualnie znajduje się nasza postać, można by przy zgłaszaniu błędów ją podawać i ułatwiło by to sprawę

Proxima

Wysłany: 2019-06-04, 18:11   

SAND CITY

Dwie dziury które da się odkopać ale nie da się zejść w dół

Nie zagłębiałem się za bardzo w te tomby które działają (w górę od skał na zachodzie) bo zakładam że tam i tak nie ma póki co nic ciekawego, albo jest ale nie jest jeszcze dostęp zrobiony

Ten quest na północ też, w pewnym momencie po prostu brakuje przejścia, nie da się przejść dalej

Proxima

Wysłany: 2019-06-04, 20:06   

DEATH ISLAND

Brak możliwości wyjścia z małej wysepki, można tam dojść poprzez zejście na -1 i później wejście "exani tera" ale nie da się zejść z powrotem

W tym miejscu możemy stać się Jezusem i wejść na wodę, a później możemy po niej do woli chodzić

Nie wiem czy jest jeszcze inne miejsce gdzie można tak zrobić, najlepiej byłoby po prostu zamienić wodę na taką po której nie da się chodzić

Pozdrawiam z końca świata

Proxima

Wysłany: 2019-06-04, 20:56   

QUANDA

Nie da się zejść po schodkach w budynku na północny zachód od statku

Przy jednym z jezior bardzo daleko na północny zachód jest jedna kratka dzięki której da się wejść do jeziora

Da się chodzić po niektórych bagnach (miejsce też daleko na północ)

Proxima

Wysłany: 2019-06-04, 23:44   

Jednak jest komenda na sprawdzanie pozycji, nie znałem jej wcześniej - /pos więc tym razem jej będę używał ;p

CASTLE IRONFIST I OKOLICE (z naciskiem na okolice, samego miasta nie sprawdzałem jakoś dokładnie)

Na statku na -1 gdy drzwiczki są otwarte nie można przez nie przejść, a gdy są zamknięte można

Tutaj na północny wschód od miasta po zejściu, widać jakieś cuś, są tam mad dragony, akurat na zdjęcie przyjśc nie chciały ale są tam. No i nie znalazłem na nie dojścia

A zaraz obok poziom niżej jest drabinka, jeśli na nią wejdziemy znajdziemy się w nicości

Na dragon lordach, północ od miasta - Napis warning, ale chyba ostrzega nas jedynie przed zepsutym zejściem w dół :D

Kolejne zejście, na tortiose, gdy zejdziemy tą dziurą to ponownie znajdziemy się w nicości

W fortecy orków na północny zachód od miasta. Tymi schodami (i tymi samymi obok, po prawej też) nie da się zejść

Proxima

Wysłany: 2019-06-05, 00:04   

Jeszcze do castle kilka rzeczy

Na północ od depo -1, studzienka prowadzi do nicości

Da się zejść na cyclopach exevo hur "down na wodę

Nie działająca dziura prowadząca na dragon lordy, jest ona na dragonach przy castle

+ Jeśli chodzi o unikaty to pisałem gdzieś tam wcześniej że przy stackujących się przedmiotach nie działają, okazało się że po rozdzieleniu tych przedmiotów z powrotem uzyskują swoje właściwości, nie wiem jednak czy działają gdy są zestackowane, w każdym bądź razie napisu wtedy żadnego o unikacie nie ma

krecik on dexin

Wysłany: 2019-06-05, 01:38   

c zrobię żeby nie losowało unikatów na przedmiotach które można stackować

James 
Tutor

Wysłany: 2019-06-05, 15:02   

Zorganizowalismy zrzutke.
Link do Zrzutki

Głównie jest ona po to, aby zakodowac strone która była także klimatyczna dla Kovlorii:
Oto przedsmak:

*Za każdą pomoc będziemy wdzięczni. Za większe kwoty oferujemy pacca po starcie. Wszystkie wydatki będziemy konsultować z wami. Przedstawimy dowody/faktury na wydane pieniądze. Sami nie czerpiemy z tego korzyści. Robimy wszystko dla was i dla nas.

Proxima

Wysłany: 2019-06-05, 20:22   

Zrobiłem temat ze wszystkimi błędami tak żeby było to w jednym miejscu, bo trochę tego było
http://kovloria.pl/viewtopic.php?t=646

Chciałem stąd usunąć wszystkie moje poprzednie posty ale nie widzę takiej opcji ;(

MajesticShadow

Wysłany: 2019-10-05, 13:51   

Jak idą prace ? Jest jakiś test serwer ?

Renelos 

Wysłany: 2019-10-07, 22:23   

wejdz na 1 strone, http://54.37.204.87

Odpowiedz do tematu